Home Nieuws De koksland.nl – Wijn & Meer proeverij op 28 februari

De koksland.nl – Wijn & Meer proeverij op 28 februari

door Peter Eemsing
2293 views

Op uitnodiging van Ovvice in Apeldoorn gaan we een wijn & meer proeverij houden. We zijn te gast op woensdag 28 februari, van 16 tot 19 uur, bij Ovvice in Apeldoorn. Ovvice zorgt voor lekkere hapjes en wij voor de inspiratie. Inschrijven kan je op deze link https://www.facebook.com/events/146913675989516/  of een stuur een mailtje naar info@koksland.nl 

Wat nemen we allemaal mee naar deze proeverij?

Onze Wijnen

Van Amarone’s tot Bordolo’s, van Biologisch tot Demeter, we gaan een waanzinnige selectie lekkere wijnen meenemen uit ons wijnassortiment:

Amarone della Valpolicella: https://koksland.nl/winkel/amarone-della-valpolicella-classico/

Barolo Albe: https://koksland.nl/winkel/barolo-albe/

l’Auratae Catarratto Pinot Grigio Biologisch https://koksland.nl/winkel/bio-lauratae-catarratto-pinot-grigio/

l’Auratae Nero d’Avola Biologisch https://koksland.nl/winkel/bio-lauratae-nero-davola/

Le Crosare Ripasso, het broertje van de Amarone https://koksland.nl/winkel/le-crosare-valpolicella-classico-superiore-ripasso-cantine-lenotti/

Massimo Rosso 2013 https://koksland.nl/winkel/massimo-rosso/

Terre di Chieti Peccorino Biologisch https://koksland.nl/winkel/pecorino-terre-di-chieti-bio-2016/

Quinto Arrio Rioja Tinto https://koksland.nl/winkel/quinto-arrio-rioja-tinto-biologisch/

Tuercebotas Tempranillo Blanco https://koksland.nl/winkel/tempranillo-blanco-tuercebotas-2016/

Prosecco Veneto Biologisch https://koksland.nl/winkel/villa-doral-prosecco-veneto-vino-frizzante-organic/

Rosé Veneto Biologisch https://koksland.nl/winkel/villa-doral-rose-veneto-vino-frizzante-organic/

Zero Puro Linfae Primitivo Demeter https://koksland.nl/winkel/zero-puro-linfae-primitivo/

Zero Puro Prismae Pecorino Demeter https://koksland.nl/winkel/zero-puro-prismae-pecorino-demeter-wijn/

 

Valderrama olijfolie uit Spanje.

Valderrama is het merk olie waar de meeste sterrenchefs mee koken. Waarom? Deze olie heeft geen eerste persing, tweede persing maar helemaal geen persing. Daardoor kan je deze olie perfect gebruiken voor koude en warme bereidingen. Zie https://koksland.nl/product-categorie/producten/valderrama-olijf-olieen/

Brassica Culinair Koolzaadolie

Brassica koolzaadolie vindt zijn oorsprong in de prachtige heldergele velden die je vooral ziet in Oost-Nederland. Voor Brassica koolzaadolie zijn de beste koolzaden geselecteerd. Door een eigen en unieke productiewijze wordt alleen de kern van de koolzaden gebruikt. De goede kwaliteit en de lekkere smaak van koolzaad, gecombineerd met het vakmanschap van de teler staan garant voor culinair genieten! Zie https://koksland.nl/winkel/brassica-culinair-koolzaadolie/

De belangrijkste eigenschappen van koolzaadolie op een rij:

  • Laagste percentage verzadigde vetzuren van alle plantaardige oliën.
  • Bevat veel vitamine A en E.
  • Bevat belangrijke antioxidanten.
  • Van nature zeer rijk aan waardevolle omega 3 vetzuren.
  • Juiste verhouding omega 3 en 6.
  • Hoog gehalte onverzadigde vetzuren.

 

Megachef Sauzen

In onze zoektocht naar Oosterse sauzen zonder toegevoegde additieven hebben wij gekozen voor de Megachef producten uit Thailand. Megachef is wereldwijd vertegenwoordigt in de topkeukens. De Megachef sauzen zijn glutenvrij en hebben geen toegevoegde kleur-, geur,- of smaakstoffen. Ter vergelijking de Megachef oestersaus bevat 70% oesters. De meeste uit de supermarkt halen de 10% nog niet. Zie https://koksland.nl/product-categorie/producten/soja-vis-en-oestersaus/

 

En meer….

Tot woensdag 28 februari bij Ovvice in Apeldoorn?

Peter Eemsing & Christa Dreef

Inschrijven via Facebook kan je hier https://www.facebook.com/events/146913675989516/ of stuur een mailtje naar: info@koksland.nl

Ook lekker!

Geef een reactie

Onze website gebruikt Cookies. Akkoord Lees verder...